» Ucz się od najlepszychUcz się od najlepszych
15.02.03 na parkingu Fiat Auto Poland odbyła się kolejna edycja imprezy pt: "Ucz się od najlepszych". Było bardzo dużo śniegu, co zapewniało doskonałą atmosferę.

    W sobotę 15.02.03 na bielskim parkingu Fiat Auto Poland odbyła się kolejna już edycja imprezy pt: "Ucz się od najlepszych". Pogoda dopisała uczestnikom zabawy. Było bardzo dużo śniegu, co zapewniało doskonałą atmosferę.

   Pomimo okropnego mrozu przybyło bardzo wielu widzów, ich ilość przerosła nawet oczekiwania organizatorów. Zorganizowano próbę sprawnościową z cennymi nagrodami. Do startu mogło przystąpić tylko 60 zawodników. Szkoda, ponieważ zainteresowanie było bardzo duże.

   Jednak największą przyjemnością było spotkanie kierowców rajdowych. W śród nich znalazły się takie tuzy sportu motorowego jak: Leszek Kuzaj, Sebastian Frycz, Łukasz Sztuka, Zbyszek Gabryś, Piotr Adamus. Było też kilku kierowców mniej znanych. Przybył także mistrz Polski samochodów terenowych.

   Atrakcji było bardzo dużo: wspomniana już wcześniej próba sprawnościowa, popisy na quadach. Największy aplauz zdobyły popisy Leszka Kuzaja w Lancerze Evo VII Zbyszka Gabrysia. 10-ciu najlepszych z próby sprawnościowej miało przyjemność jazdy z wybranym przez siebie kierowcą rajdowym (kierowca rajdowy siedział na miejscu pilota). Największą niespodzianką, oczywiście pozytywną było zajęcie wysokiego miejsca przez kobietę. W nagrodę przewiózł ją Zbyszek Gabryś Lancerem. Nasze gratulacje Moniko!

   Jak widać impreza była bardzo udana. I tutaj apel do sponsorów, organizatorów, szczególnie do komendanta bielskiej "drogówki" pana Wiesława Wacha: WIĘCEJ TAKICH IMPREZ NA TERENIE NASZEGO MIASTA!!!
Z pozdrowieniami od ekipy MOTORPLEX'u :)

  Zapraszamy teraz do obejrzenia galerii:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych

Oczekiwania oraz próba:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych

Lancer Zbyszka Gabrysia:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych

Inne:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych