» Ucz się od najlepszychUcz się od najlepszych
15.02.03 na parkingu Fiat Auto Poland odbyła się kolejna edycja imprezy pt: "Ucz się od najlepszych". Było bardzo dużo śniegu, co zapewniało doskonałą atmosferę.

    W sobotę 15.02.03 na bielskim parkingu Fiat Auto Poland odbyła się kolejna już edycja imprezy pt: "Ucz się od najlepszych". Pogoda dopisała uczestnikom zabawy. Było bardzo dużo śniegu, co zapewniało doskonałą atmosferę.

   Pomimo okropnego mrozu przybyło bardzo wielu widz贸w, ich ilość przerosła nawet oczekiwania organizator贸w. Zorganizowano pr贸bę sprawnościową z cennymi nagrodami. Do startu mogło przystąpić tylko 60 zawodnik贸w. Szkoda, ponieważ zainteresowanie było bardzo duże.

   Jednak największą przyjemnością było spotkanie kierowc贸w rajdowych. W śr贸d nich znalazły się takie tuzy sportu motorowego jak: Leszek Kuzaj, Sebastian Frycz, Łukasz Sztuka, Zbyszek Gabryś, Piotr Adamus. Było też kilku kierowc贸w mniej znanych. Przybył także mistrz Polski samochod贸w terenowych.

   Atrakcji było bardzo dużo: wspomniana już wcześniej pr贸ba sprawnościowa, popisy na quadach. Największy aplauz zdobyły popisy Leszka Kuzaja w Lancerze Evo VII Zbyszka Gabrysia. 10-ciu najlepszych z pr贸by sprawnościowej miało przyjemność jazdy z wybranym przez siebie kierowcą rajdowym (kierowca rajdowy siedział na miejscu pilota). Największą niespodzianką, oczywiście pozytywną było zajęcie wysokiego miejsca przez kobietę. W nagrodę przewi贸zł ją Zbyszek Gabryś Lancerem. Nasze gratulacje Moniko!

   Jak widać impreza była bardzo udana. I tutaj apel do sponsor贸w, organizator贸w, szczeg贸lnie do komendanta bielskiej "drog贸wki" pana Wiesława Wacha: WIĘCEJ TAKICH IMPREZ NA TERENIE NASZEGO MIASTA!!!
Z pozdrowieniami od ekipy MOTORPLEX'u :)

  Zapraszamy teraz do obejrzenia galerii:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych

Oczekiwania oraz pr贸ba:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych

Lancer Zbyszka Gabrysia:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych

Inne:

Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych Ucz isę od najlepszych