» The Fast and The FuriousThe Fast and The Furious
"The Fast and The Furious" - "Szybcy i Wściekli" czy ktoś nie słyszał o tym filmie? Kultowa produkcja dla amator贸w ścigania się, szybkich samochod贸w i ...

     "The Fast and The Furious" ("Szybcy i Wściekli") jest kultowym filmem dla każdego fana tuningu. Szybkie i piękne samochody (a także dziewczyny :)) dobra muzyka sprawiają, że każdy, kto go oglądał marzy by na chwilę stać się jednym ze "ścigant贸w".
     Treść filmu nie jest specjalnie oryginalna. Policja nie może poradzić sobie z nocnymi atakami na ciężar贸wki przewożące sprzęt wideo i postanawia wkręcić swojego człowieka w świat nocnych wyścig贸w etc. Tym człowiekiem jest Braian Earl Spilner. Pomińmy wątek romantyczny między Braianem a siostrą Dominic'a(Dom'a).
      Pierwszy samoch贸d Braiana Już na początku stawia on w wyścigu swoją furę i... przegrywa. Fura mu się rozpada, podwozie się sypie. Po zakończeniu wyścigu nagle zjawia się policja a Braian ratuje tyłek Dom'a. Eclipse Braiana - gubi±ce podwozieŻeby nie było zbyt r贸żowo Johny Trant(rywal Dom'a) niszczy przedmiot zakładu, pakując do niego troszkę "pestek" z UZI. Dzięki temu, że Braian uratował Dom'a przed policją rodzi się międzynimi przyjaźń. Jednak Braian nie zapomina o swych obowi±zkach wobec przełożnych i poszukuje os贸b odpowiedzialnych za kradzieże sprzętu z ciężar贸wek, w kr贸tkim czasie staje się szczęśliwym posiadaczem Supry 2JZ. Okazuje się, że za tymi kradzieżami stoi Dominic ze swoją drużyną. O jednym z takich skok贸w dowiaduje się Braian (dzięki siostrze Dom'a) i wyrusza za nimi. Podczas akcji zostaje ranny kumpel Dom'a, a Braian, wzywając helikopter ujawnia się, że jest policjantem. Dom ucieka do domu, aby znaleźć Jessego, kt贸ry zjawia się u niego, ale zostaje zabity przez ludzi John'ego Tranta. Dom(samochodem ojca)i Braian ruszają w pościg za zab贸jcami, Braian zabija John'ego.
     Dom vs BraianFilm kończy się efektownym wyścigiem ... a jakże by inaczej Dom vs Braian podczas kt贸rego Dominic ma wypadek. Braian oddaje mu swoj± Suprę spłacając dług (przegrany samoch贸d w pierwszym wyścigu).
     Myślę, że nie ma sensu pisać dokładniejszego przebiegu, bo powinno się to zobaczyć na własne oczy.
     W tym kultowym filmie można zobaczyć wiele wspaniałych tuningowanych furek: Eclipse, Supra, Jetta, S2000 to tylko niekt贸re z nich. Posiadają elementy wyposażenia takich firm jak: Momo, Sparco, Toyo, Nos, Veil Side, Apexi etc.
      Ale najlepiej zobaczyć te samochody na zdjęciach:
Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie 
Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie 
Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie Pozostałe samochody w filmie