» Startech ViperStartech Viper
Tylko w USA potrafią zamontować silnik z ciężar贸wki do samochodu i sprzedawać taki produkt zwykłym śmiertelnikom. Jeśli ktoś nie jest do końca zadowolony z zakupu, polecamy udanie się do firmy Startech celem dokonania delikatnych modyfikacji.

   Startech ViperZacznijmy od silnika, a właściwie od układu wydechowego. Tuner zmienił go całkowicie, umożliwiło to uzyskanie w samochodzie dodatkowych 45KM!!! Zmniejszyło się zatem przyspieszenie do 100 km/h i wynosi ono obecnie 3,9s. Do wyhamowania samochodu służy nowa tarcza hamulcowa o średnicy 405mm. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa, co przy takiej mocy jest rzeczą niesamowicie ważną. Jeśli już jesteśmy przy prowadzeniu samochodu warto wspomnieć o nowym zawieszeniu, kt贸re może być dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

   Startech ViperWygląd zewnętrzny samochodu zmieniono stosując nowe felgi Monostar o rozmiarze 20". Z przodu znajdują się opony 285/30ZR20, a z tyłu 345/25ZR20. Na tym zmiany zewnętrzne kończą się, no może poza zmienioną końc贸wką układu wydechowego.

   Startech ViperR贸wnież wnętrze samochodu zostało delikatnie zmienione. Trudno oczekiwać jakiś kolosalnych zmian, dotyczą one gł贸wnie ozdobnik贸w takich jak: aluminiowe klamki i pedały. Jeśli ktoś ma ochotę firma proponuje zmianę całej tapicerki samochodu.

   Modyfikacje zastosowane przez Startech'a nie są rewolucyjne. Trudno zmienić coś, co jest przez wielu uznawane za coś doskonałego. Dyskretne zmiany dodały Viperowi trochę indywidualności, ale daleko im do kompleksowych zmian stosowanych przez innych tuner贸w.