» Yes!Yes!
Yes! Słyszeliście kiedyś o czymś takim w motoryzacji? Okazuje się, że jest to niepowtarzalny roadster podkreślający sam fakt podr贸ży a nie jej cel.

Rasowy roadster powinien legitymować się niecodziennymi osiągami i niepowtarzalną bryłą nadwozia, a jego producent dba o indywidualne podejście do klienta. Taki właśnie jest Yes!    Silnik tego samochodu to zmodyfikowana wersja 150 konnego silnika Volkswagena. Aby rzeczywiście pojazd m贸gł się charakteryzować ponadprzeciętnymi osiągami "wyciśnięto" z niego 286 KM i maksymalny moment obrotowy 330 Nm, a wszystko to z pojemności 1,8l. Dla r贸wnomiernego rozkładu masy silnik umieszczono centralnie. A teraz coś, co najbardziej uzmysłowi Wam osiągi tego samochodu a mianowicie jego waga. Ktoś powie 1000kg - brrr bardzo zimno, 800 - zimno, 750 cieplej, 600 - blisko, samoch贸d waży 585kg!!! Dla por贸wnania Maluch waży ok. 650kg i ma moc 24 KM. Takie połączenie osiąg贸w silnika i masy samochodu zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w 4.1s, kolejnych 200 km/h w 11.8s. Tym roadsterem można podr贸żować z prędkością maksymalną 264 km/h.

    Yes!Yes! ma kształt typowego małego roadstera. Rasowego charakteru nadają mu olbrzymie wloty powietrza na przedniej klapie i małe z tyłu, tuż obok k贸ł. Niesamowite wrażenie stwarzają pękate nadkola, zwłaszcza z tylne. Układ wydechowy jest zakończony dwoma końc贸wka mi wystającymi symetrycznie ze zderzaka.

    Yes!Wnętrze samochodu jest niesamowicie spartańskie. Nie ma w nim żadnego przejawu luksusu, czy przepychu. Są tylko najbardziej potrzebne elementy i klika dodatkowych okrągłych wskaĽnik贸w, pozwalających kontrolować parametry pracy silnika.

    Yes!Niesamowitą cechą jest indywidualne podejście do kierowcy/klienta. Na 4 tygodnie przed zakończeniem ręcznej produkcji wpadasz do fabryki, aby wybrać sobie wyposażenie dodatkowe, następnie zostajesz dokładnie zmierzony, aby można było zrobić dla Ciebie idealnie pasujący fotel. Czekasz miesiąc i odbierasz samoch贸d, możesz go zaraz wypr贸bować na specjalnym torze i posłuchać rad doświadczonych kierowc贸w.

Jednym słowem samoch贸d szyty na miarę...