» BMW ACS7BMW ACS7
Wizja tuningu BMW serii 7 przedstawiona przez firmę AC Schnitzer. Skupiono się gł贸wnie na tuningu stylistycznym, silnik pozostał bez zmian.

   Czy tuningowanie tak luksusowego samochu ma sens - oczywiście. Tuningować można wszystko. Bogatych właścicieli si贸demek napewno stać na ulepszanie swoich samochod贸w, robienie ich bardziej niepowtażalnymi. Jednak jest to zadanie niezwykle trudne, gdyż samochody za tak duże pieniądze są już seryjnie niewzykle dopracowane. Jednak do odważnych świat należy!!!

   BMW ACS7AC Schnitzer zaproponaował dwie wizje samochodu: Chromeline Design i Sport Design. Pierwsza ma za zadanie jeszcze bardziej podkreślić luksusowość i prestiż samochodu. Sport Design jest przeznaczony dla dynamicznych kierowc贸w, najczęściej młodych, sylwetka si贸demki staje się bardziej dynamiczna. W obu wersjach zmianom zostały poddane: przedni spojler, progi oraz elementy tylnych listew. W wersji luksusowej pokryte są chromowanymi wstawkami, a w wersji sport firma maluje je pod kolor nadwozia. Z styłu pojawił się spojler, wymieniono także lusterka.

   We wnętrzu też niema przesadnych bajer贸w, pojawiło się kilka element贸w z logo firmy: dywaniki, pedały, kierownica. Skromnie, ale moim zdaniem lepiej skromnie niż zezbytnią przesadą. Nie sztuka wpakować do samochodu wszystko co się tylko da.

   Silnik samochodu pozostał bez zmian. Specjalnie do tego modelu zaprojektowano układ wydechowy. Nie można go kupić, gdzyż jest zarezerwowany tylko dla ACS7. Prz贸d samochodu można obniżyć o 35mm, a tył o 25mm. Do tego gigantyczne felgi: 9,5Jx20" prz贸d i 10,5Jx20" z tyłu.