» Zender Golf 4Zender Golf 4
Propozycja delkikatnego ospojlerowania Golfa 4 firmy Zender przypadnie do gustu ludziom, kt贸rzy nie przepadają za krzykliwymi spojlerami, ceniących dobry samk i wyczucie w stylizacji samochodu.

      Zender Golf 4 Zender od wielu lat zajmuje się producją ospojlerowania do r贸żnych samochod贸w. O zaufaniu do marki świadczy jej duża popularność. To czy śą one ładne czy nie t o już sprawa indywidualna. Przedstawiony pakiet spojler贸w do Golfa czwartej generacji osobiście przypadł mi bardzo do gustu. Zmiany obeły także zaiweszenie i oczywiście wydech.

      Zender Golf 4 W stylistyce zastosowano m.in. przedni zderzak z atrapą chłodnicy, lusterka w bardzo ostatni popularnym wzorze, nakładki na progi, małą lotkę na dachu, nakładkę na tylni zderzak oraz 18' felgii.

      Jak widać na zdjęciach zmiany poprwaiły wygląd Golfa delikatnie. Kolejny raz Zender pokazal, ze nie liczy się wielkość spojler贸w tylko wyczucie estetyk. Tylko jakoś te felgi nie zabardzo pasują do tego samochodu. Są ładne al moim zdaniem do Golfa nie pasują, ale to tylko moje przywatne zdanie :)

Zender Golf 4 Zender Golf 4 Zender Golf 4 Zender Golf 4 Zender Golf 4