» Audi A4 ZenderAudi A4 Zender
Delikatny pakiet stylistyczny Zendera dla Audi A4. Bez krzykliwych spojlerów, delikatnie i ze smakiem.

Pozwala w delikatnym stopniu odmienić samochód od tysięcy tych samych modeli. Cały komplet ospojlerowania dba o sportowe rysy tego samochodu.

Audi A4 Zender   Z przodu znajduje się nowy zderzak z ostro zarysowanymi liniami. Na dole znajduje się coś na kształt dyfuzorów. Tylny zderzak także został zmieniony, dodatkowo na klapie znajduje się bardzo delikatny spojler. Całość została zaprojektowana jako delikatny zestaw, gdyż jak wiadomo, nie jest to sportowy samochód, a raczej pojazd do codziennego podróżowania.

Audi A4 Zender   Zmiany dotyczą także felg. Można zamówić wiele rozmiarów felg: od 15 do 19 cali. Na tych 19' felgach samochód musi po prostu pięknie wyglądać. Na zdjęciach są 15. Również przeprojektowany został układ wydechowy. Teraz wieńczą go 2 końcówki o średnicy 90mm umieszczone symetrycznie po dwóch stronach samochodu. Podobnie jak w Mondeo ST220. Aby samochód jeszcze lepiej trzymał się drogi zastosowano zawieszenie obniżające samochód o 30mm.

Audi A4 Zender   Wnętrze również zostało zmienione, lecz są to zmiany głównie kosmetyczne: aluminiowe nakładki na pedały, gałka dĽwigni zmiany biegów.

   Kolejny raz firma z Ingolostadt udowodniła, że nie trzeba dużej ilości krzykliwych spojlerów aby uatrakcyjnić samochód. Wystarczą tylko delikatne ale doskonale przemyślane i zaprojektowane dodatki.