» Audi A4 ZenderAudi A4 Zender
Delikatny pakiet stylistyczny Zendera dla Audi A4. Bez krzykliwych spojler贸w, delikatnie i ze smakiem.

Pozwala w delikatnym stopniu odmienić samoch贸d od tysięcy tych samych modeli. Cały komplet ospojlerowania dba o sportowe rysy tego samochodu.

Audi A4 Zender   Z przodu znajduje się nowy zderzak z ostro zarysowanymi liniami. Na dole znajduje się coś na kształt dyfuzor贸w. Tylny zderzak także został zmieniony, dodatkowo na klapie znajduje się bardzo delikatny spojler. Całość została zaprojektowana jako delikatny zestaw, gdyż jak wiadomo, nie jest to sportowy samoch贸d, a raczej pojazd do codziennego podr贸żowania.

Audi A4 Zender   Zmiany dotyczą także felg. Można zam贸wić wiele rozmiar贸w felg: od 15 do 19 cali. Na tych 19' felgach samoch贸d musi po prostu pięknie wyglądać. Na zdjęciach są 15. R贸wnież przeprojektowany został układ wydechowy. Teraz wieńczą go 2 końc贸wki o średnicy 90mm umieszczone symetrycznie po dw贸ch stronach samochodu. Podobnie jak w Mondeo ST220. Aby samoch贸d jeszcze lepiej trzymał się drogi zastosowano zawieszenie obniżające samoch贸d o 30mm.

Audi A4 Zender   Wnętrze r贸wnież zostało zmienione, lecz są to zmiany gł贸wnie kosmetyczne: aluminiowe nakładki na pedały, gałka dĽwigni zmiany bieg贸w.

   Kolejny raz firma z Ingolostadt udowodniła, że nie trzeba dużej ilości krzykliwych spojler贸w aby uatrakcyjnić samoch贸d. Wystarczą tylko delikatne ale doskonale przemyślane i zaprojektowane dodatki.